Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura": Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
(→Laureaci) |
|||
Linia 5: | Linia 5: | ||
== Laureaci == | == Laureaci == | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | {| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | ||
+ | |- | ||
+ | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2013''' | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''XI Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura"''' | ||
+ | |- | ||
+ | | jury: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * Jan Borowski | ||
+ | * Wojciech Ramotowski | ||
+ | * Piotr Kukolski | ||
+ | * Wiktor Łobanowski | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Główna: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Czołówka Piekła]]''' (Poznań) | ||
+ | |- | ||
+ | | II Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | '''[[Kabaret Szuje]]''' (Ostrołęka) | ||
+ | |- | ||
+ | | III Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | '''[[Ż.B.I.K.]]''' (Białystok) | ||
+ | |- | ||
+ | | Dyplomy i Nagrody: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * za bardzo wyrazistą rolę żeńską dla '''Magdy Szczerbińskiej''' z Kabaretu Hyrki | ||
+ | * za bardzo wyrazistą rolę męską dla '''[[Jan Pituła|Jana Pituły]]''' z [[Kabaret Czołówka Piekła|Kabaretu Czołówka Piekła]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2012''' | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2012''' |
Wersja z 15:29, 6 lip 2013
Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" – przegląd kabaretowy odbywający się w Sejnach.
Nagrodą Główną jest statuetka "Złote Jajo Sejneńskiego Tura".
Laureaci
2013 | XI Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
jury: |
|
Nagroda Główna: | Kabaret Czołówka Piekła (Poznań) |
II Nagroda: |
Kabaret Szuje (Ostrołęka) |
III Nagroda: |
Ż.B.I.K. (Białystok) |
Dyplomy i Nagrody: |
|
2012 | X Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
jury: |
|
Nagroda Główna: | Kabaret Inaczej (Białystok) |
II Nagroda: |
Kabaret Bajeczka (Białystok) |
III Nagroda: |
Kabaret Szuje (Ostrołęka) |
2011 | IX Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
jury: |
|
Nagroda Główna: | Kabaret Czołówka Piekła (Poznań) |
II Nagroda: |
Kabaret Z Nazwy (Olsztyn) |
III Nagroda: |
Kabaret Bajeczka (Białystok) |
Wyróżnienie: | Kabaret aTAK (Białystok) |
Dyplomy i Nagrody: |
Za bardzo wyrazistą rolę męską dla Kamila Jaśkiewicza z Kabaretu Bajeczka |
2010 | VIII Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
jury: |
|
Nagroda Główna: | Kabaret Czołówka Piekła (Poznań) |
II Nagroda: |
|
Wyróżnienie: | Kabaret Ślurp (Białystok) |
Dyplomy i Nagrody: |
|
2009 | VII Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
jury: |
|
Nagroda Główna: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
II Nagroda: | Kabaret Czołówka Piekła (Poznań) |
III Nagroda: | Kabaret Kałasznikof (Rybnik) |
Dyplomy i Nagrody: |
|
2008 | VI Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
Nagroda Główna | Kabaret Mafioła (Ostrołęka) |
III Nagroda: | Kabaret Pod Grzybem (Lubawa) |
2007 | V Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
Nagroda Główna: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
II Nagroda: | Kabaret Bez Szansy (Lidzbark Warmiński) |
III Nagroda: | Kabaret Eksportowy Wytwór Gminny (Doruchów) |
Dyplom za najlepszą rolę kabaretową: | Stanisław Janicki z Kabaretu Eksportowy Wytwór Gminny |
2005 | IV Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
III Nagroda: | Kabaret Mafioła (Ostrołęka) |
2004 | III Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
Nagroda Główna: | Kabaret Mafioła (Ostrołęka) |